Řezný kotouč 230x3,0x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050776 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 492,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 406,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,92 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,29 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.268 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100303832 |
| Cena bez DPH: | 85,65 Kč |
| Cena s DPH | 103,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,05 Kč |
| Cena s DPH | 25,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Cena s DPH | 189,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,61 Kč |
| Cena s DPH | 26,15 Kč |