Řezný kotouč 125x2,5x22,23 A30X RAZOR INOX
| Kód: | 10050294 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 18,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,79 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A30X |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT125025V980203 |
| Cena bez DPH: | 46,96 Kč |
| Cena s DPH | 56,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,96 Kč |
| Cena s DPH | 44,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,16 Kč |
| Cena s DPH | 67,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,43 Kč |
| Cena s DPH | 68,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,34 Kč |
| Cena s DPH | 54,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,43 Kč |
| Cena s DPH | 68,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,16 Kč |
| Cena s DPH | 67,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,25 Kč |
| Cena s DPH | 14,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,25 Kč |
| Cena s DPH | 14,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,93 Kč |
| Cena s DPH | 31,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,23 Kč |
| Cena s DPH | 74,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Cena s DPH | 69,29 Kč |