Řezný kotouč 230x3,8x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050782 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 524,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 433,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 22,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 18,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 3,8 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.011 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100305446 |
| Cena bez DPH: | 78,04 Kč |
| Cena s DPH | 94,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,12 Kč |
| Cena s DPH | 93,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,43 Kč |
| Cena s DPH | 68,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,62 Kč |
| Cena s DPH | 61,25 Kč |