Řezný kotouč 125x2,5x22,23 A30Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050295 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 19,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,99 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,68 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A30Z |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT125025V980204 |
| Cena bez DPH: | 365,04 Kč |
| Cena s DPH | 441,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Cena s DPH | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Cena s DPH | 189,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,86 Kč |
| Cena s DPH | 176,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,04 Kč |
| Cena s DPH | 94,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,25 Kč |
| Cena s DPH | 14,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,73 Kč |
| Cena s DPH | 55,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,04 Kč |
| Cena s DPH | 64,18 Kč |