Řezný kotouč 300x2,8x32 A36P ATLAS
| Kód: | 10050215 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 99,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,59 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,25 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 2,8 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Řada: | ATLAS |
| Typ: | A36P |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Hmotnost: | 0.451 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157625118942 |
| Katalog: | 66252828802 |
| Cena bez DPH: | 116,18 Kč |
| Cena s DPH | 140,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Cena s DPH | 189,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,28 Kč |
| Cena s DPH | 93,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Cena s DPH | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,02 Kč |
| Cena s DPH | 47,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,58 Kč |
| Cena s DPH | 340,71 Kč |