Řezný kotouč 300x3x22,23 ST21 ALPHAline
| Kód: | 10050666 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 189,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | ST21 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 365 l/min. |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890006900 |
| Katalog: | 201304 |
| Cena bez DPH: | 145,86 Kč |
| Cena s DPH | 176,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,34 Kč |
| Cena s DPH | 39,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 442,15 Kč |
| Cena s DPH | 535,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |