Řezný kotouč 150x1,2x22,23 A60X RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050296 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A60X |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.052 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT150012V980203 |
| Cena bez DPH: | 16,96 Kč |
| Cena s DPH | 20,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,47 Kč |
| Cena s DPH | 76,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Cena s DPH | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,31 Kč |
| Cena s DPH | 57,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,63 Kč |
| Cena s DPH | 73,36 Kč |