Řezný kotouč 180x2,5x22,23 A30Z RAZOR INOX
| Kód: | 10050299 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 36,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,58 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A30Z |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.149 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT180025V9802 |
| Cena bez DPH: | 29,64 Kč |
| Cena s DPH | 35,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,20 Kč |
| Cena s DPH | 95,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,68 Kč |
| Cena s DPH | 241,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Cena s DPH | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 394,68 Kč |
| Cena s DPH | 477,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,38 Kč |
| Cena s DPH | 255,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,62 Kč |
| Cena s DPH | 27,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,81 Kč |
| Cena s DPH | 21,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,38 Kč |
| Cena s DPH | 180,75 Kč |