Řezný kotouč 350x3,5x32 A36P ATLAS
| Kód: | 10050219 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 116,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 96,35 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Šířka: | 3,5 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Řada: | ATLAS |
| Typ: | A36P |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 4 400 l/min. |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157625411159 |
| Katalog: | 66252918892 |
| Cena bez DPH: | 93,92 Kč |
| Cena s DPH | 113,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 187,20 Kč |
| Cena s DPH | 226,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,88 Kč |
| Cena s DPH | 43,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,05 Kč |
| Cena s DPH | 127,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Cena s DPH | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,77 Kč |
| Cena s DPH | 51,75 Kč |