Řezný kotouč 300x3,0x25,40 A24R RAZOR INOX
| Kód: | 10050301 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A24R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.454 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT300030V9802 |
| Cena bez DPH: | 269,88 Kč |
| Cena s DPH | 326,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 279,24 Kč |
| Cena s DPH | 337,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 142,64 Kč |
| Cena s DPH | 172,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,18 Kč |
| Cena s DPH | 29,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,73 Kč |
| Cena s DPH | 55,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |