Řezný kotouč 400x4x40 ST21 ALPHAline
| Kód: | 10050672 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 340,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,58 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,57 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 40,0 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | ST21 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 4 775 l/min. |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890007204 |
| Katalog: | 201354 |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,56 Kč |
| Cena s DPH | 49,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,02 Kč |
| Cena s DPH | 47,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,03 Kč |
| Cena s DPH | 52,07 Kč |