Řezný kotouč 76x1x6,0 A660R SUPRA
| Kód: | 10050089 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 43,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,02 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,53 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 40 ks |
| Průměr: | 76 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 6,0 mm |
| Řada: | A 660 R Supra |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 25 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4014855536689 |
| Katalog: | 368880 |
| Cena bez DPH: | 36,61 Kč |
| Cena s DPH | 44,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,61 Kč |
| Cena s DPH | 44,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 317,95 Kč |
| Cena s DPH | 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,36 Kč |
| Cena s DPH | 105,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,94 Kč |
| Cena s DPH | 68,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,54 Kč |
| Cena s DPH | 75,67 Kč |