Vrtací korunka 151/143x450 PRO CB GRANIT
| Kód: | 20030102 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 11 407,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 427,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 487,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 403,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 151/143 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB GRANIT |
| Šířka segmentu: | 4,0 mm |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Počet segmentů: | 7 |
| Hmotnost: | 5.14 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, přírodní kámen |
| EAN: | 5450248439394 |
| Katalog: | 70184626244 |
| Cena bez DPH: | 9 022,86 Kč |
| Cena s DPH | 10 917,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 054,89 Kč |
| Cena s DPH | 3 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 304,22 Kč |
| Cena s DPH | 8 838,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 467,43 Kč |
| Cena s DPH | 2 985,59 Kč |