Vrtací korunka 35/31x300 PRO CB BETON Crowned
| Kód: | 20030083 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 054,89 Kč |
| Přepočtená cena: | 158,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 130,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 35/31 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON Crowned |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Hmotnost: | 0.532 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248015987 |
| Katalog: | 70184612831 |
| Cena bez DPH: | 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 149,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 580,49 Kč |
| Cena s DPH | 702,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 142,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 382,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 151,46 Kč |
| Cena s DPH | 1 393,27 Kč |