Vrtací korunka 252/243x450 PRO CB BETON
| Kód: | 20030071 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 16 011,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 232,57 Kč |
| Přepočtená cena: | 684,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 565,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 252/243 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON |
| Šířka segmentu: | 4,5 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Počet segmentů: | 16 |
| Hmotnost: | 12.559 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248239406 |
| Katalog: | 70184624895 |
| Cena bez DPH: | 1 666,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 155,92 Kč |
| Cena s DPH | 6 238,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 878,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 483,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 142,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 382,51 Kč |