Vrtací korunka 38/34x300 PRO CB BETON Crowned
| Kód: | 20030084 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 838,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 172,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 164,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 135,66 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 38/34 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON Crowned |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Hmotnost: | 0.582 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248016007 |
| Katalog: | 70184612833 |
| Cena bez DPH: | 12 890,34 Kč |
| Cena s DPH | 15 597,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 169,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 624,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 015,24 Kč |
| Cena s DPH | 7 278,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,45 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,22 Kč |