Vrtací korunka 20/16x300 PRO CB BETON Crowned


| Kód: | 20030077 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 197,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 469,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 179,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 148,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 20/16 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON Crowned |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Hmotnost: | 0.388 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248015925 |
| Katalog: | 70184612825 |
| Cena bez DPH: | 3 172,40 Kč |
| Cena s DPH | 3 838,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 890,34 Kč |
| Cena s DPH | 15 597,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 232,57 Kč |
| Cena s DPH | 16 011,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 155,92 Kč |
| Cena s DPH | 6 238,66 Kč |