Vrtací korunka 25/21x300 PRO CB BETON Crowned


| Kód: | 20030079 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 341,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 761,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 142,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 118,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 25/21 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON Crowned |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Hmotnost: | 0.432 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248015949 |
| Katalog: | 70184612827 |
| Cena bez DPH: | 9 696,28 Kč |
| Cena s DPH | 11 732,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 257,39 Kč |
| Cena s DPH | 6 361,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 308,14 Kč |
| Cena s DPH | 4 002,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 467,43 Kč |
| Cena s DPH | 2 985,59 Kč |