Vrtací korunka 28/24x300 PRO CB BETON Crowned


| Kód: | 20030080 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 412,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 146,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 120,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 28/24 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON Crowned |
| Výška segmentu: | 7 mm |
| Hmotnost: | 0.453 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248015956 |
| Katalog: | 70184612828 |