Vrtací korunka 52/45x450 PRO CB GRANIT
| Kód: | 20030096 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 521,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 562,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 236,09 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 195,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 52/45 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB GRANIT |
| Šířka segmentu: | 10,0 mm |
| Výška segmentu: | 24 mm |
| Počet segmentů: | 3 |
| Hmotnost: | 1.558 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, přírodní kámen |
| EAN: | 5450248586906 |
| Katalog: | 70184693982 |
| Cena bez DPH: | 6 055,89 Kč |
| Cena s DPH | 7 327,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 308,14 Kč |
| Cena s DPH | 4 002,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 232,57 Kč |
| Cena s DPH | 16 011,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 142,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 382,51 Kč |