Vrtací korunka 67/60x450 EXTREME CB BETON
| Kód: | 20030034 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 159,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 437,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 177,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 146,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 67/60 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | EXTREME CB BETON |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Výška segmentu: | 12 mm |
| Počet segmentů: | 5 |
| Hmotnost: | 2.261 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton |
| EAN: | 5450248403302 |
| Katalog: | 70184629162 |
| Cena bez DPH: | 6 844,43 Kč |
| Cena s DPH | 8 281,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,83 Kč |
| Cena s DPH | 3 153,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 866,94 Kč |
| Cena s DPH | 4 679,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 733,88 Kč |
| Cena s DPH | 9 357,99 Kč |