Vrtací korunka 82/75x450 EXTREME CB BETON
| Kód: | 20030036 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 679,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 866,94 Kč |
| Přepočtená cena: | 200,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 165,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 82/75 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | EXTREME CB BETON |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Výška segmentu: | 12 mm |
| Počet segmentů: | 6 |
| Hmotnost: | 2.565 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton |
| EAN: | 5450248403364 |
| Katalog: | 70184629174 |
| Cena bez DPH: | 7 404,64 Kč |
| Cena s DPH | 8 959,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 882,18 Kč |
| Cena s DPH | 11 957,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 533,31 Kč |
| Cena s DPH | 24 845,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 172,40 Kč |
| Cena s DPH | 3 838,61 Kč |