Vrták 11,00x142/94 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040033 |
| Cena s DPH: | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 11,00 mm |
| Délka: | 42/94 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| Katalog: | 9752 |
| Cena bez DPH: | 12,48 Kč |
| Cena s DPH | 15,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 216,90 Kč |
| Cena s DPH | 262,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,27 Kč |
| Cena s DPH | 37,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,68 Kč |
| Cena s DPH | 12,92 Kč |