Vrták 11,50x142/94 válcová st. HSS
| Kód: | 20040034 |
| Cena s DPH: | 28,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 11,50 mm |
| Délka: | 42/94 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Katalog: | 20115 |
| Cena bez DPH: | 33,75 Kč |
| Cena s DPH | 40,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 298,45 Kč |
| Cena s DPH | 361,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,56 Kč |
| Cena s DPH | 73,28 Kč |