Vrták 12,00x151/101 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040038 |
| Cena s DPH: | 363,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 12,00 mm |
| Délka: | 51/101 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Katalog: | 9757 |
| Cena bez DPH: | 27,80 Kč |
| Cena s DPH | 33,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1,33 Kč |
| Cena s DPH | 1,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,31 Kč |
| Cena s DPH | 466,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,50 Kč |
| Cena s DPH | 78,05 Kč |