Vrták 6,70x101/63 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040018 |
| Cena s DPH: | 52,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,24 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,85 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 6,70 mm |
| Délka: | 101/63 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Katalog: | 9715 |
| Cena bez DPH: | 10,68 Kč |
| Cena s DPH | 12,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 5,20 Kč |
| Cena s DPH | 6,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,55 Kč |
| Cena s DPH | 28,50 Kč |