Vrták 7,50x109/69 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040019 |
| Cena s DPH: | 27,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,17 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,97 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 7,50 mm |
| Délka: | 109/69 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| Katalog: | 11984 |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 154,31 Kč |
| Cena s DPH | 186,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,31 Kč |
| Cena s DPH | 26,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,30 Kč |
| Cena s DPH | 52,39 Kč |