Vrták 9,50x125/81 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040027 |
| Cena s DPH: | 137,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 113,94 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 9,50 mm |
| Délka: | 125/81 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Katalog: | 9743 |
| Cena bez DPH: | 1,51 Kč |
| Cena s DPH | 1,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,56 Kč |
| Cena s DPH | 73,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Cena s DPH | 40,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |