Fíbr 115x22 P 36+ F990S RAZORSTAR
| Kód: | 10380153 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 53,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,62 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,31 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,91 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | RAZORSTAR |
| Typ: | F990S |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.023 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8719362364591 |
| Katalog: | 66254434179 |
| Cena bez DPH: | 33,99 Kč |
| Cena s DPH | 41,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,13 Kč |
| Cena s DPH | 31,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 202,80 Kč |
| Cena s DPH | 245,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,31 Kč |
| Cena s DPH | 26,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,04 Kč |
| Cena s DPH | 26,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,26 Kč |
| Cena s DPH | 60,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,40 Kč |
| Cena s DPH | 52,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,31 Kč |
| Cena s DPH | 71,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,18 Kč |
| Cena s DPH | 42,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,14 Kč |
| Cena s DPH | 57,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Cena s DPH | 30,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,81 Kč |
| Cena s DPH | 37,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,39 Kč |
| Cena s DPH | 45,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,40 Kč |
| Cena s DPH | 19,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,40 Kč |
| Cena s DPH | 52,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,05 Kč |
| Cena s DPH | 37,57 Kč |