Fíbr 115x22 P 40 XF870 INOX
| Kód: | 10380063 |
| Výrobce: | VSM |
| Cena s DPH: | 30,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | XF 870 |
| Max. otáčky: | 13 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4018875312544 |
| Katalog: | 731254 |
| Cena bez DPH: | 58,92 Kč |
| Cena s DPH | 71,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,27 Kč |
| Cena s DPH | 29,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,75 Kč |
| Cena s DPH | 10,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,38 Kč |
| Cena s DPH | 59,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,12 Kč |
| Cena s DPH | 27,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,13 Kč |
| Cena s DPH | 31,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,31 Kč |
| Cena s DPH | 26,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,46 Kč |
| Cena s DPH | 24,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,81 Kč |
| Cena s DPH | 37,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,99 Kč |
| Cena s DPH | 41,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,64 Kč |
| Cena s DPH | 92,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,97 Kč |
| Cena s DPH | 21,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,23 Kč |
| Cena s DPH | 41,42 Kč |