Fíbr 125x22 P 120+ 787C INOX
| Kód: | 10380037 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 48,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 120+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 787C |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 76308897437 |
| Katalog: | 7100099546 |
| Cena bez DPH: | 363,17 Kč |
| Cena s DPH | 439,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,64 Kč |
| Cena s DPH | 142,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,60 Kč |
| Cena s DPH | 23,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,98 Kč |
| Cena s DPH | 301,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 401,41 Kč |
| Cena s DPH | 485,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,93 Kč |
| Cena s DPH | 90,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,49 Kč |
| Cena s DPH | 21,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,75 Kč |
| Cena s DPH | 25,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,35 Kč |
| Cena s DPH | 81,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,86 Kč |
| Cena s DPH | 34,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,27 Kč |
| Cena s DPH | 47,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,80 Kč |
| Cena s DPH | 123,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,80 Kč |
| Cena s DPH | 28,80 Kč |