Fíbr 125x22 P 36+ 982C
| Kód: | 10380004 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 55,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,95 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 982C |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 51141550732 |
| Katalog: | 7000028191 |
| Cena bez DPH: | 248,98 Kč |
| Cena s DPH | 301,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,23 Kč |
| Cena s DPH | 41,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 363,17 Kč |
| Cena s DPH | 439,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,66 Kč |
| Cena s DPH | 33,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,34 Kč |
| Cena s DPH | 63,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,39 Kč |
| Cena s DPH | 45,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 401,41 Kč |
| Cena s DPH | 485,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,02 Kč |
| Cena s DPH | 43,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,35 Kč |
| Cena s DPH | 81,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,05 Kč |
| Cena s DPH | 19,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,93 Kč |
| Cena s DPH | 90,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,60 Kč |
| Cena s DPH | 39,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,58 Kč |
| Cena s DPH | 15,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,09 Kč |
| Cena s DPH | 64,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,13 Kč |
| Cena s DPH | 112,69 Kč |