Fíbr 180x22 P 120 XF885 INOX
| Kód: | 10380119 |
| Výrobce: | VSM |
| Cena s DPH: | 48,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,33 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,09 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | keramika plus |
| Řada: | XF 885 |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 795269 |
| Cena bez DPH: | 23,80 Kč |
| Cena s DPH | 28,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,34 Kč |
| Cena s DPH | 63,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,74 Kč |
| Cena s DPH | 20,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,31 Kč |
| Cena s DPH | 71,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,47 Kč |
| Cena s DPH | 46,55 Kč |