Fíbr 180x22 P 36+ 782C
| Kód: | 10380027 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 77,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,41 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,31 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 36+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 782C |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 76308897161 |
| Katalog: | 7100099284 |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,64 Kč |
| Cena s DPH | 133,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 112,33 Kč |
| Cena s DPH | 135,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,96 Kč |
| Cena s DPH | 124,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,55 Kč |
| Cena s DPH | 80,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,46 Kč |
| Cena s DPH | 68,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,58 Kč |
| Cena s DPH | 53,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Cena s DPH | 30,12 Kč |