Fíbr 180x22 P 50 XF885 INOX
| Kód: | 10380115 |
| Výrobce: | VSM |
| Cena s DPH: | 63,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 50 |
| Zrno: | keramika plus |
| Řada: | XF 885 |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 795264 |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,99 Kč |
| Cena s DPH | 41,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,04 Kč |
| Cena s DPH | 26,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,64 Kč |
| Cena s DPH | 133,87 Kč |