Fíbr 180x22 P 80+ 982C CUBITRON II
| Kód: | 10380011 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 117,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 80+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 982C |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 51141277417 |
| Katalog: | 7000028204 |
| Cena bez DPH: | 68,83 Kč |
| Cena s DPH | 83,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,33 Kč |
| Cena s DPH | 48,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,42 Kč |
| Cena s DPH | 120,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,80 Kč |
| Cena s DPH | 28,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,39 Kč |
| Cena s DPH | 45,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,58 Kč |
| Cena s DPH | 14,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,60 Kč |
| Cena s DPH | 23,71 Kč |