Brusné plátno 150x50000 P 80 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020018 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 766,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 459,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 75,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 62,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 5.048 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560019853 |
| Katalog: | 266270 |
| Cena bez DPH: | 576,29 Kč |
| Cena s DPH | 697,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 842,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 019,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 479,41 Kč |
| Cena s DPH | 580,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,38 Kč |
| Cena s DPH | 586,10 Kč |