Brusné plátno 200x30000 P 24 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020010 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 443,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 019,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 104,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 86,29 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 30000 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hrubost: | 24 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 7.95 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560022822 |
| Katalog: | 266172 |
| Cena bez DPH: | 2 246,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 717,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 045,14 Kč |
| Cena s DPH | 1 264,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 875,45 Kč |
| Cena s DPH | 2 269,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,84 Kč |
| Cena s DPH | 710,08 Kč |