Brusné plátno 200x50000 P 120 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020023 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 247,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 857,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 96,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 79,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 5.96 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560020026 |
| Katalog: | 266330 |
| Cena bez DPH: | 713,53 Kč |
| Cena s DPH | 863,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 576,29 Kč |
| Cena s DPH | 697,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 594,92 Kč |
| Cena s DPH | 719,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 772,31 Kč |
| Cena s DPH | 3 354,49 Kč |