Brusné plátno 200x50000 P 220 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020029 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 269,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 875,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 96,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 80,13 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hrubost: | 220 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 4.84 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560020057 |
| Katalog: | 266371 |
| Cena bez DPH: | 1 489,21 Kč |
| Cena s DPH | 1 801,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 482,95 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,78 Kč |
| Cena s DPH | 722,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,38 Kč |
| Cena s DPH | 586,10 Kč |