Brusné plátno 25x50000 P 120 KL 361 JF
| Kód: | 10020096 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 719,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 594,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 30,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 25,42 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 361 JF |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 0.634 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, kov, neželezné kovy, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 4014855014293 |
| Katalog: | 3774 |
| Cena bez DPH: | 796,74 Kč |
| Cena s DPH | 964,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 139,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 588,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 343,66 Kč |
| Cena s DPH | 2 835,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,84 Kč |
| Cena s DPH | 710,08 Kč |