Brusný kotouč 100x7x16,0 KSM ALPHAline
| Kód: | 10060218 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 16,0 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | KSM |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 15 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890000069 |
| Katalog: | 200008 |
| Cena bez DPH: | 44,46 Kč |
| Cena s DPH | 53,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,74 Kč |
| Cena s DPH | 88,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,36 Kč |
| Cena s DPH | 105,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,14 Kč |
| Cena s DPH | 248,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,67 Kč |
| Cena s DPH | 291,21 Kč |