Brusný kotouč 100x7x16,0 RS2 PROline
| Kód: | 10060207 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 53,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 16,0 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | RS2 |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 15 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890001059 |
| Katalog: | 200167 |
| Cena bez DPH: | 72,74 Kč |
| Cena s DPH | 88,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,90 Kč |
| Cena s DPH | 246,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,43 Kč |
| Cena s DPH | 309,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,31 Kč |
| Cena s DPH | 82,66 Kč |