Brusný kotouč 115x6x22,23 A24N SUPRA
| Kód: | 10060008 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 78,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,59 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 6,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 24 N Supra |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855143764 |
| Katalog: | 2923 |
| Cena bez DPH: | 76,38 Kč |
| Cena s DPH | 92,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,23 Kč |
| Cena s DPH | 72,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,88 Kč |
| Cena s DPH | 130,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,55 Kč |
| Cena s DPH | 84,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Cena s DPH | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |