Brusný kotouč 150x6x22,23 A24 EXTRA
| Kód: | 10060003 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 75,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 6,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 24 Extra |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.258 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855168590 |
| Katalog: | 235371 |
| Cena bez DPH: | 42,10 Kč |
| Cena s DPH | 50,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,53 Kč |
| Cena s DPH | 53,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,52 Kč |
| Cena s DPH | 90,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,28 Kč |
| Cena s DPH | 42,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,12 Kč |
| Cena s DPH | 239,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,70 Kč |
| Cena s DPH | 155,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,20 Kč |
| Cena s DPH | 195,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 174,23 Kč |
| Cena s DPH | 210,82 Kč |