Brusný kotouč 150x7x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10060256 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 281,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 232,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,01 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| Katalog: | 7100303981 |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,92 Kč |
| Cena s DPH | 60,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 133,38 Kč |
| Cena s DPH | 161,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,59 Kč |
| Cena s DPH | 78,15 Kč |