Brusný kotouč 180x7x22,23 RS50 longlife TOPline
| Kód: | 10060205 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 180,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | RS50 LONGLIFE |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890094945 |
| Katalog: | 210055 |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,12 Kč |
| Cena s DPH | 140,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,34 Kč |
| Cena s DPH | 97,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,28 Kč |
| Cena s DPH | 174,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,74 Kč |
| Cena s DPH | 88,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,51 Kč |
| Cena s DPH | 44,18 Kč |