Brusný kotouč 180x4x22,23 RS2 PROline
| Kód: | 10060214 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 84,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,97 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | RS2 |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890001431 |
| Katalog: | 200246 |
| Cena bez DPH: | 83,21 Kč |
| Cena s DPH | 100,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,57 Kč |
| Cena s DPH | 220,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,18 Kč |
| Cena s DPH | 140,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 174,23 Kč |
| Cena s DPH | 210,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,46 Kč |
| Cena s DPH | 105,83 Kč |