Brusný kotouč 180x7x22,23 A30Q MEGA LINE INOX
| Kód: | 10060143 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 132,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 109,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,68 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MEGA LINE INOX |
| Typ: | A30Q |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479259845 |
| Katalog: | 66252833013 |
| Cena bez DPH: | 103,74 Kč |
| Cena s DPH | 125,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,38 Kč |
| Cena s DPH | 180,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 124,48 Kč |
| Cena s DPH | 150,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,88 Kč |
| Cena s DPH | 130,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,48 Kč |
| Cena s DPH | 109,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,83 Kč |
| Cena s DPH | 95,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 109,55 Kč |
| Cena s DPH | 132,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 133,92 Kč |
| Cena s DPH | 162,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,09 Kč |
| Cena s DPH | 70,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 91,29 Kč |
| Cena s DPH | 110,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,34 Kč |
| Cena s DPH | 192,80 Kč |