Brusný kotouč 180x8x22,23 A24 EXTRA
| Kód: | 10060005 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 109,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,86 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 8,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 24 Extra |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.514 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855162024 |
| Katalog: | 13446 |
| Cena bez DPH: | 127,31 Kč |
| Cena s DPH | 154,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,82 Kč |
| Cena s DPH | 159,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,68 Kč |
| Cena s DPH | 100,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,16 Kč |
| Cena s DPH | 52,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,14 Kč |
| Cena s DPH | 248,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 194,22 Kč |
| Cena s DPH | 235,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,59 Kč |
| Cena s DPH | 78,15 Kč |